FANDOM


Benjamin "Ben" Wilbrahams był amerykańskim reżyserem filmowym oraz (możliwe, że poprzez działanie Ciemnego Światła) agentem Styksów. Ginie w Tunele: Spirala jako jedna z ludzkich bomb terrorystycznych stworzonych przez Styksów. Jego zadaniem było zaatakowanie budynku kapituły, co, zgodnie z planem Styksów, spowodowało u Amerykanów niechęć do Anglii i zagwarantowało, że USA nie pomoże Anglii w momencie inwazji na angielskie Górnoziemie.

Przez pewien okres czasu udawał, że pomaga Celii Burrows w śledztwie w sprawie zaginięcia jej męża oraz związanych z tym tajemniczych ludzi, jednak w rzeczywistości śledził poczynania pani Burrows i raportował o nich Styksom. Chcieli oni w odpowiednim momencie pozbyć się kobiety lub ją porwać, aby następnie wyciągnąć z niej informacje o miejscu pobytu jej syna.

WyglądEdytuj

Ben był czarnoskóry, nosił tupecik.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki