FANDOM


Znak zapytania

-Co to jest?

-Nie mam pojęcia. Może to jakiś akronim?

"Bomba infradźwiękowa" to nazwa nieoficjalna. Oznacza to, że nie występuje w książce, tylko została wymyślona na potrzeby artykułu.Bomba infradźwiękowa - broń dźwiękowa opracowana i skonstruowana przez Styksów, która po aktywowaniu wydaje bardzo niskie tony, by następnie przejść w poddźwięki powodujące omdlenie człowieka (a także innych zwierząt). Bomba została użyta na Błoniach Highfield przez Oscara Embersa i panią Tantrumi w celu zdobycia próbki Ultrawirusa i szczepionkę na niego, a także po to aby zniszczyć podziemną siatkę Drake'a. Fala infradźwiękowa nie powoduje śmierci ludzi, choć zabija ryby.


WyglądEdytuj

Urządzenie nie wygląda imponująco - jest zamaskowane tak, aby przypominało wyglądem dużą walizkę. Po naciśnięciu ukrytego przycisku maszyna jednak aktywuje się, a klapy maskujące zostają odrzucone, ukazując srebrzyste membrany podobne do głośników.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki