FANDOM


[...] właśnie dlatego potrzebuję twojej pomocy, Charlie, mój ulubiony immunologu.

Drake do Charliego

Twój u l u b i o n y immunologu? Przecież jestem j e d y n y m immunologiem, na którego możesz liczyć, i z pewnością jedynym na tyle głupim, żeby ryzykował dla ciebie życie.

Charlie


Charlie to immunolog, który współpracuje z Drakiem.

RasaEdytuj

Górnoziemiec

CharakterEdytuj

Niewiele wiadomo o Charliem, jednak z całą pewnością jest odważnym człowiekiem - jak sam zauważył, jest jednym z niewielu ludzi, którzy ryzykują do takiego stopnia, żeby współpracować ze ściganym przez Styksów Drakiem.

FabułaEdytuj

Tunele: SpiralaEdytuj

Debiutuje, kiedy spotyka się potajemnie z Drakiem na targu przy Camden Lock w Londynie. Charlie wyśmiewa wtedy nowy wygląd mężczyzny, twierdząc, że jest za stary na gota. Potem obaj omawiają zamknięcie trzech londyńskich szpitali i zaginięcie próbek krwi ze szczepionką na wirus Dominium. Drake prosi go, aby przygotował nowe próbki, a także zajął się wirusami, które rebeliant zabrał z Labolatoriów Styksów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki