FANDOM


Imago Freebone - Kolonista, syn aptekarza i członek gangu Tama Macaulaya.

RasaEdytuj

Kolonista

WyglądEdytuj

Był rosłym mężczyzną pokroju Tama. Posiadał długie, tłuste włosy związane w kucyka. Był dosyć nietypowy jak na Kolończyka, choć niewykluczone, że styl zaczerpnął z Górnoziemia, gdzie nielegalnie się udawał.

CharakterEdytuj

Imago miał bardzo podobny charakter do Tama, pewnie dlatego się zaprzyjaźnili. Był ambitny, charyzmatyczny i sympatyczny.

DzieciństwoEdytuj

Imago był synem aptekarza, dzięki czemu mając już w wieku ok. 14 lat znał się na opatrywaniu. Zaprzyjaźnił się z Tamem i Sarą kiedy byli jeszcze dziećmi, i już wtedy wszyscy troje grali na nosie Styksom.

FabułaEdytuj

TuneleEdytuj

Will poznaje go w karczmie na obrzeżach Slumsów, "Dziwka i Doliniarz", gdzie później wywiązuje się bójka Heraldo Walsha z Tamem.

Później Imago pomaga uciec Willowi i Calowi przed Styksami, ryzykując przy tym własne życie.

Epilog - śmierćEdytuj

Ukrywa się na powierzchni pod imieniem Reggie. Podczas wizyty w swoim ulubionym lokalu zostaje otruty przez Rebekę w przebraniu Cyganki.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki