FANDOM


Jürgen - niemiecki antropolog, mieszkaniec Nowej Germanii, jeden z niewielu, którym udało się przetrwać zarazę. Ma dziesięcioletniego synka, Karla i brata Wernera. Mówi płynnie po angielsku. Pojawia się jedynie w szóstym tomie.

WyglądEdytuj

Jürgen wygląda jak większość potomków kolonizatorów Ogrodu Drugiego Słońca; ma jasne włosy i błękitne oczy.

HistoriaEdytuj

Gdy wybuchła zaraza, Jürgen i jego syn zostali ukryci przez Wernera w szpitalnej izolatce, aby mogli przeżyć. Po kilku tygodniach zaczęli wychodzić z budynku w kombinezonach ochronnych, aby zdobywać zapasy i oczyszczać ulice miasta z rozkładających się zwłok (czy już wręcz nawetszkieletów). Podczas jednej z takich eskapad napotkał Willa i Elliott kręcących się niedaleko centrum handlowego. Z pomocą ich krwi, odpornej na wirusa dzięki szczepionce Charliego, jego brat stworzył surowicę, którymi uodpornił swoją rodzinę i jednego z ostatnich przedstawicieli rdzennej ludności. Jego dalsze losy nie są znane.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki