FANDOM


Kopcąca Jean - jedna z Siedmiu Sióstr, została tak nazwana przez Willa na cześć jego przybranej ciotki Jean Boswell, uzależnionej od palenia. Prowadzi do Ogrodu Drugiego Słońca.

Fauna i FloraEdytuj

Otwór częściowo zarasta Grzyb Czeluści. Żyją tam pajęcze małpy, a w górnej części otworu swoje gniazda mają bielaki.

CiekawostkiEdytuj

  • Otwór musi się znajdować pod jakimś morzem, ponieważ do przepaści przedostaje się słona woda. Innym wskazującym na to dowodem jest fakt, że do Kopcącej Jean został wessany Okręt podwodny razem z załogą. Marynarze żyli tam długo, ale potem zniknęli. Rebeka Druga stwierdziła, że Marta wykorzystała ich do budowy swojej chaty, a potem zabiła, jednak sama Marta powiedziała, że nikogo nie było w chacie, gdy przybyła tam ze swoim synem, a niedaleko budynku były już nagrobki. Według wersji Marty nieliczni marynarze którzy przeżyli odeszli, pozostawiając groby swoich towarzyszy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki