FANDOM


Moskit - najgorszy wróg Tama, jego prawdziwe imię nie jest znane, a pseudonim wziął się stąd, że "latał" za wszystkimi i ciężko było się od niego opędzić. Był ojcem Bliźniaczek.
DerKampfEndversion

Moskit podczas walki z Tamem.

RasaEdytuj

Styks

RodzinaEdytuj

'*' - właściwie to nie wiadomo dokładnie, czy stary Styks był ojcem Moskita, wiadomo jedynie, że jest dziadkiem Bliźniaczek. Przynajmniej tak twierdzi Eddie.

WyglądEdytuj

CharakterEdytuj

PrzeszłośćEdytuj

Jak twierdził Tam Macaulay, Moskit był odpowiedzialny za śmierć jego ojca, którą upozorował na wypadek. Po ucieczce Sary Jerome z Kolonii, córki Moskita zostały wysłane do Górnoziemia z misją szpiegowania jej syna w górnoziemskiej rodzinie Burrowsów.

FabułaEdytuj

TuneleEdytuj

Nieustannie próbuje przyłapać Tama na gorącym uczynku, a kiedy to robi przegrywa w walce z nim. Ginie w labiryncie poprzez przecięcie tętnicy.

Rozpocznij dyskusję Dyskusje o artykule Moskit

  • Moskit=eddie

    8 wiadomości
    • Nie wiem czy nikt z was nie czytał Bliżej, ale Elliot wyraźnie stwierdziła tam, że Moskit był jej ojcem. Może to być kole...
    • Eddy stwierdził później w rozmowie z Drake'm że upozorował własną śmierć.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki