FANDOM


Stacja Górników - końcowa stacja Pociągu górników w Głębi.

WyglądEdytuj

Stacja to po prostu jaskinia z paroma barakami, w których mieszkają kolejarze. Z jaskini można wejść do sieci tuneli powulkanicznych, skąd można się dostać na Wielką Równinę i do miasta w szczelinie.

FabułaEdytuj

Tunele: GłębiejEdytuj

Will, Chester i Cal wyskakują z pociągu zanim dojeżdża on do stacji, aby pozostać niezauważonymi przez kolejarzy i inne osoby jadące pociągiem. Później dochodzą do stacji na piechotę.

Tunele: OtchłańEdytuj

Drake zakrada się na stację i wsiada do pociągu, który zawozi go do Kolonii.

Tunele: SpiralaEdytuj

Grupa rebeliantów: Drake, Will, Elliott, Pułkownik Bismarck, Sweeney oraz (najprawdopodobniej) Jiggs wysiadają na stacji, kiedy kończy tam trasę pociąg z Kolonii którym jadą. Znajdują tam wóz do którego zaprzęgają konie, po czym ruszają w drogę na skraj Otchłani.

KolejarzeEdytuj

Na stacji na stałe znajduje się prawdopodobnie dwóch Kolonistów. Prowadzą rutynową pracę. Nie wiadomo co działo się z obsadą stacji, gdy ją okupowali Styksowie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki