FANDOM


Thomas Harris - specjalista od drążenia tuneli, pochodzący z Kanady, który wraz z bratem brał udział przy drążeniu nowego tunelu pod stację metra Highfield & Crossly North w czerwcu 1895 r. 19 czerwca, podczas prac nad drążeniem szybu, natrafiono na złoża piaskowca, które postanowiono wysadzić w powietrze za pomocą ładunków wybuchowych. Eksplozja nie tylko zniszczyła skałę, ale także odsłoniła ukryte wejście do Kolonii. Do tunelu weszło czterech robotników, miejscowy majster oraz Kanadyjczycy. Gdy zaczęto je badać, właz otworzył się i wyszła z niego grupa uzbrojonych Styksów. Wszyscy robotnicy na ich widok uciekli, Thomas jednak wraz z bratem, imieniem Joshua pozostał na miejscu i sięgnąwszy żelazny stempel o długości ok. 3 m zaatakował napastników. Jego dalsze losy pozostają nieznane, choć wielce prawdopodobne jest, że Styksowie albo go od razu zabili, albo porwali do Kolonii i tam zadali mu śmierć. W każdym razie na miejsce ściągnięto oddział policji, ale kiedy weszli oni do tunelu "pod wodzą" majstra, okazało się, że korytarz zawalił się na przodku.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki